Тату-секрети: як роблять татуаж брів?

Будь-яка жінка мріє мати виразні і красиві брови, але на жаль, природа не всіх нагородила ідеальною формою брів. Але ж тільки з добре оформленими, правильними бровами Ваш макіяж буде виглядати завершеним. Для того, щоб створити гарну форму брів, дівчата постійно змушені їх підфарбовувати, вискубувати, підводити. Про те, як правильно вискубувати брови, можна дізнатися з мережі і жіночих журналів, а ось знайти на це час набагато складніше.

Але сучасна косметологія зробила крок вперед і сьогодні така процедура як перманентний макіяж відкриває нові можливості для жінок. Татуаж брів - одна з найпопулярніших процедур і наразі можуть собі дозволити будь-якій представниці прекрасної статі. Вона допоможе зробити Ваше обличчя яскравіше і виразніше, а також полегшить щоденний процес нанесення макіяжу. Як же робиться татуаж брів?

Види татуажу брів
Існує кілька методів татуажу бровейс допомогою яких косметологи відповідають на питання сучасних модниць, як домогтися правильної форми брів. Дуже популярні техніки розтушовування і волоскові татуаж брів. З першого методу можна домогтися природної і органічною форми брів, вони виглядають так, як ніби їх тільки злегка підфарбували олівцем. При виконанні волосових татуажу на бровах промальовувалися дрібні лінії, які імітують волоски. Такий татуаж можна за допомогою двох технік:

Європейська техніка, яка має на увазі нанесення штрихів приблизно однакової довжини паралельно один одному.

Вона більше підійде для дівчат зі слов'янським типом зовнішності, так як дозволяє зробити лінії волосків акуратними і «зростаючими» в одному напрямку.

Східна техніка. Полягає в тому, що штрихи наносяться різної довжини та надсилаються не паралельно один одному, а згідно природному росту волосся.

Ця техніка більше підходить для власниць густих і темних брів. За допомогою цієї техніки можна отримати більш промальовані брови, які виглядають дуже натурально.

Останнім часом набула популярності так звана змішана техніка, при якій растушевка виконується більш світлим пігментом, а волоски - чорною фарбою. Крім вибору методу, за допомогою якого Ви будете робити перманентний макіяж, необхідно також проконсультуватися з майстром з приводу форми і кольору брів.


Блондинкам і руденьким зазвичай рекомендується вибирати теплі, рудуваті відтінки. Але треба пам'ятати, що з часом така фарба може придбати рожевий тон, тому фахівці радять проводити корекцію брів приблизно через рік. Що стосується сіро-коричневих відтінків, які добре підходять дівчатам з русявим волоссям, а також відтінків «шоколад» для шатенок, то вони практично не змінюють свій тон на протязі 2-3 років.

Категорично не рекомендується використовувати чорні відтінки для татуажу, так як вони дають небажаний синій відлив.

Скільки тримається татуаж брів?
У багатьох дівчат, напевно, виникне питання: скільки ж тримається перманентний макіяж? Як кажуть косметологи, якісно виконаний татуаж може зберігатися до 3 років, при цьому необхідно робити корекцію в міру вицвітання фарби. Але не для всіх жінок цей термін однаковий. Так, молодим дівчатам доведеться робити корекцію татуажу частіше, так як шкіра у них оновлюється швидше.

Протипоказання
Перед тим, як зважитися на процедуру перманентного макіяжу, необхідно ознайомитися з протипоказаннями до татуажу. До них відноситься перш за все похая згортання крові, інсулінозалежний діабет, схильність до рубцювання, психічні розлади. Також не рекомендується робити перманентний макіяж в менструальний період і період ПМС, а також під час вагітності. Варто відмовитися від цієї процедури якщо у вас підвищений артеріальний тиск або температура.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78