Облицювання стін панелями з натурального шпону.

Стінові панелі з натурального шпону використовуються при обробці офісних приміщень, готельних холів, вестибюлів театрів, залів аеропортів, кафе і ресторанів. Популярність даного обробного матеріалу обумовлена низкою достоїнств. Шпоновані панелі для стін перетворюють приміщення, роблять його елегантним і сучасним. Панелі легко поєднуються з матеріалами інших текстур і кольорів, що дозволяє дизайнерам створювати яскраві нетипові інтер'єри. Крім яскраво вираженого естетичного ефекту панелі дозволяють зробити стіни ідеально рівними, закрити всі нерівності основних стін, приховати прокладені кабелі.

В офісних приміщеннях панелі зі шпони створюють атмосферу успішності і респектабельності. Адже офіс - це візитна картка фірми. Загальне враження складається з деталей, офіс є показником серйозності і надійності компанії. Якщо відвідувачі офісу бачать рівні стіни зі шпони, ефектно поєднуються з дзеркалами і стеклами, то у них створюється саме сприятливе враження. Стінові шпоновані панелі для офісу відмінно поєднуються зі світловими стіновими панелями. Для того щоб інтер'єр мав закінчений вигляд необхідно ретельно продумати розташування джерел світла. Стінові панелі з натурального шпону гармонують з декоративними скляними панно зі светорассеивающим покриттям і з прозорими перегородками.

Панелі зі шпони - екологічно чистий матеріал. Надійність і тривалий термін служби так само є їх незаперечними достоїнствами. Для того щоб поверхня стінових панелей зберігала первісний вигляд довгий час їх покривають воском і лаком. Сучасна технологія дозволяє проводити обробку, зберігаючи гігієнічні та естетичні властивості дерев'яного шпону. Для особового шпону на підприємствах відбирають найкращий і якісний матеріал. Виготовляють три шари шпону: лицьова, виворітної і ядерної. До ядерної шпони з одного боку приклеюється виворітний шпон, а з іншого лицьової. Гарячий прес остаточно скріплює шари шпонованої панелі. Потім матеріал полірують до досягнення ідеальної гладкості, покривають захисним шаром, забарвлюють, сушать в печі і знову полірують. Технологія дозволяє отримувати матеріал високої якості.


Установку стінових панелей можна проводити декількома способами. Якщо стіни рівні, то панелі кріпляться за допомогою клею. Коли існують будівельні дефекти або необхідно приховати комунікації, роблять дерев'яну або металеву обрешітку. Найбільшим попитом користуються горизонтальні стінові панелі. На них легко монтуються розетки і вимикачі. Якщо в приміщенні низькі стелі, то рекомендується використовувати вертикальні панелі, які візуально збільшують висоту стін. Для невеликих або вузьких приміщень використовують дзеркала, які добре поєднуються з панелями з шпону. Монтаж оздоблювального матеріалу не складний і не супроводжується великою кількістю відходів.

Інтер'єри сучасних офісів відрізняються великою різноманітністю. У них можна побачити перегородки зі скла, панелі зі шпони, панно, плитковий підлогу і навісні стелі. Шпоновані панелі для стін гармонійно поєднуються з будь-якими оздоблювальними матеріалами і не обмежують фантазію дизайнерів. Догляд за стінами досить простий, рекомендується регулярно протирати їх вологою ганчіркою, а в разі стійких забруднень використовувати бережливий миючий засіб.

Стіни, покриті дерев'яними панелями, створюють класичний і елегантний інтер'єр. Екологічна безпека, хороші теплоізоляційні властивості і довговічність характеризують стінові панелі зі шпони, як прекрасний обробний матеріал.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78