План ремонту.

Досягнення поставленої мети не вимагає багато сил і часу, якщо все заздалегідь розплановано, продумано, як слід. Але й, зрозуміло, якщо за якість відповідатимуть виключно професіонали своєї справи. Приміром, капітальний ремонт офісу матиме помітні успіхи, якщо за дизайн приймуться майстра. При використанні вдосконалених будівельних матеріалів, послуг великих виробників меблевих предметів, джерел освітлення і додаткові аксесуари для створення потрібного стилю, можна досягти подібності робочого місця в офісі і кімнатою в будинку. Тут важливе місце відведено дизайну. Над розробкою слід потрудитися, як виконавцю, так і замовнику.

Якщо у вас є задумки, то неодмінно використовуйте їх для створення вашого неповторного стилю, дизайну. Тільки не забудьте це обговорити з майстрами, можливо, виникнуть деякі питання, вирішення яких вимагає додаткового часу. Але, незважаючи на різноманіття смаків і бажань, існує певний план, згідно з яким слід кожен виконавець.

Для складання плану ремонтних заходів знадобиться наступний список документів (розглянемо на прикладі офісу):

- Підбір оздоблювальних і будівельних матеріалів;
- Поверховий план офісу;
- Робота спеціальних програм, що відповідають за візуалізацію майбутнього ремонту;
- План установки освітлення;
- План системи каналізації;
- План розміщення меблів;
- Розріз міжкімнатних перегородок;
- План підлоги, враховуючи майбутнє покриття;
- План розводки електричних ліній.

У процесі ремонту це є обов'язковим етапом при досягненні поставленої задачі. Якщо виконавець і замовник заздалегідь обговорять всі зазначені категорії, то не виникне проблем з ремонту, і він буде виконаний точно в поставлений термін. А це, у свою чергу, стане запорукою до майбутнього успіху роботи офісу. «Першим ділом, першим ділом, всі ремонти, а вже грошики, а грошики потім». Підкреслити імідж майбутньої установи буде справою крайньої необхідності, так що, зверніть увагу на весь протікає процес, будівництва та ремонту.

Тепер поговоримо про ціну: в сучасному світі важко знайти досвідченого майстра з прийнятними цінами, а тому варто розглянути пропозиції декількох фірм і вибрати те, що підійде вам більш-менш по бюджету. Але вартість проведення ремонту в офісі та квартирі особливо не отлічаетсяі тут знову ж все буде залежати від самих будівельників. Ціну зазвичай або збільшують, в надії на отримання бонусів або знижок, або ж спочатку знижують, щоб у процесі роботи "нібито скорегувати".


Конкуренція також впливає на кількість витрат на проведений ремонт, внаслідок чого компанії все частіше рекламують себе демократичними цінами, проведенням рекламних акцій, а також настільки знатному індивідуальному підходу до замовника.

Якщо ви не розбираєтеся в технології проведення офісного або квартирного ремонту, то розгляньте його основні методи. Повернемося знову до ремонту офісу. Джерелом служить розробка проекту (даний етап вже розглянуто вище), потім нам необхідно торкнутися питання про дизайн. Складається кошторис - документ, в якому підтверджуються основні моменти інтер'єру та дизайну офісу, розраховується загальна вартість. Після цих не настільки складних дій укладається договір, в якому обов'язково найменування всіх етапів роботи, вказано термін і фінансові розрахунки. У висновку визначається дві дати: перша - щодо звільнення офісу від предметів меблів, друга - початок ремонтних робіт.

Як тільки поставлена крапка в теоретичній частині, можна приступати до практичної. Початок бере демонтаж і за необхідності перепланування кімнати, постачання робочих будівельними матеріалами. Далі слід предзаключітельний етап ремонтних робіт - оздоблення офісного приміщення. А в заключному, етапі - розстановка меблів оформлення стін графічними предметами, дзеркалом або ж годинами, а також підписання документа про здачу роботи.

Ось така нескладна схема допоможе, як замовнику, так і виконавцю розпланувати, виконати роботу по ремонту будь-якого виду приміщення швидко і якісно.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78