Як зробити бюджетну кухню цікавою

1. Геть однакову обробку
Як відомо, основна ціна кухонних меблів складається з вартості фасадів. Самий бюджетний матеріал - ДСП, покрита плівкою. На жаль, такі дверцята приречені бути простими, рівними і прямокутними. Але, це не означає - нудними! Плівка може бути різних кольорів, матовою і глянсовою, кухонні фасади можуть достовірно імітувати натуральну фактуру дерева.

Комбінуйте декілька типів обробки в рамках одного гарнітура і ваша кухня буде виглядати на мільйон!

2. Прості меблі - яскравий колір
Яскравий колір - запорука оригінальності. І в цьому плані, можливо, краще вибрати не звичний для кухні помаранчевий або зелений, а, наприклад, освіжаючий синій. Яскраві монохромні фасади
«Працюють» колірної домінантою, акцентним плямою в інтер'єрі. А синій колір знижує апетит, так що ідеально підходить тим, кому не заважає постежити за фігурою.

Ще порада:
Підберіть до яскравої монохромного кухні кольорову плитку з цікавим рослинним або геометричним декором, тоді вона буде виглядати ще нарядно і об'ємніше.


І ще одне рішення на базі синього: замовте кухонний гарнітур в декількох відтінках - від блакитного до насиченого ультрамарину. Особливо ефектно такий дизайн буде виглядати в інтер'єрі квартири-студії або в кухнях, об'єднаних з вітальні.

3. Яскрава смуга для сміливих духом
Як показують фотографії і картинки ремонтів, зазвичай максимум, на що ми наважуємося, - викласти фартух плиткою з невигадливою декором. Замовити і змонтувати фартух з пофарбованого в викликає колір скла куди дешевше, доглядати за ним простіше. А по міцності термостійкий посуд нітрохи не поступається кераміці.

4. Поєднуйте разноформатні модулі
Проекти кухонних меблів сьогодні можуть бути будь-якими. Щоб проста в обробці кухня виглядала оригінальною, радимо чергувати шафи різної ширини: наприклад вужчі з витягнутими по горизонталі. Такі вправи з об'ємом і геометрією додадуть кухні більш сучасний вигляд.

5. Не скидайте з рахунків аплікації
Чи не витратний спосіб зробити неабияку кухню - прикрасити фасади аплікаціями з плівки-самоклейки. Готові варіанти можна знайти в магазинах, що спеціалізуються на товарах для декупажу, або замовити в майстерні за власними ескізами.

6. Купіть яскраву побутову техніку
Зовсім не обов'язково вбудовувати все і вся за меблевими фасадами. Особливо, якщо мова йде про червоному холодильнику. Пропишіть такого красеня на кухні, і вже ні колір, ні планування вашого гарнітура не буде хвилювати вас так сильно.

7. Розчиніть меблі
Вірний варіант - повністю біла кухня, включаючи меблі, стіни, стелю. На такому тлі прості білі фасади абсолютно розчиняться, а приміщення стане візуально більше і світліше. У підсумку ви отримаєте легку, повітряну, ні до чого не зобов'язує кухню, меблі в якій прагне піти на другий план і не «муляти очі» своєю присутністю. А урізноманітнити такий інтер'єр можна буде яскравими аксесуарами.

Цей же прийом можна використовувати не тільки на кухні, але і в оформленні квартир в цілому.


8. Обнажите верх
Відмовтеся від об'ємних верхніх шафок. Звичайно, відкриті полиці зажадають більш ретельного прибирання. Відвернути увагу від строкатості на них допоможе незвичайний дизайн консольних кріплень, завдяки їм на полиці завжди буде приємно дивитися.

9. Зробіть ставку на несподіванка
Хто сказав, що фартух повинен бути на всю стіну? Інколи досить невеликого, але ефектного фрагмента над плитою: цілком функціональне рішення.

10. Замість посудного шафи - дзеркало
В силу нестачі площі ми традиційно намагаємося зайняти всі стіни кухні шафками. А що, якщо не вішати над раковиною об'ємний шафа? Якщо не вистачає місця - нехай тут будуть полки. Але найкращий варіант - красиве дзеркало: з хорошою людиною зайвий раз завжди приємно побачитися.

11. Повісьте красивий дизайнерський світильник
Ще один спосіб направити погляд гостей (і розмови) в потрібне русло. Нехай він буде підкреслено декоративним, безтурботним і грайливим - адже для функціональної підсвічування у вас передбачені світлодіоди під верхніми шафами і окрема лампа над робочою поверхнею.

12. Фурнітура - активний елемент декору
Родзинкою кухні може стати виразна фурнітура, особливо на тлі простих білих фасадів. Так, довгі, на всю ширину або висоту дверцята, ручки додадуть ритм інтер'єру і підкреслять форму меблів. Ручки можуть бути різні: легкі і масивні, пластикові або металеві, вантажні або сучасні, зроблені за авторським ескізом.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78