Ремонт квартири під ключ що це?

Володіючи власною нерухомістю, будь то заміський будинок або квартира, хочеться бачити її досконалою, сучасної, стильної, красивою, практичною і індивідуальної. Щоб перетворити будь-яку житлоплощу в зручне дизайнерське творіння потрібен професійний підхід і участь фахівців.


Більшість замовників замовляють послугу ремонту "під ключ". Що це означає? А це означає, що досить описати виконавцю, яким ви хочете бачити ваш будинок або квартиру, узгодити проект і дизайн, і ви отримаєте через деякий час абсолютно готове для проживання упорядковане житло. Так що там житло, ви отримаєте новий затишний світ для своєї родини!

Ремонт квартир під ключ - є не що інше, як повний цикл всіх необхідних будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт, коли в кінцевому підсумку замовник отримує готовий відремонтоване житло, в яке можна в'їхати і жити.

Під терміном "ремонт" мається на увазі, проведення робіт по заміні або пристрою комунікацій, електромереж, водопостачання, обробці всіх поверхонь (стін, стелі, підлоги), заміні або установці вікон і дверей та інших робіт. Ремонт буває капітальний (з можливою переплануванням приміщень і заміною комунікацій) або косметичний (з частковою заміною деяких вузлів і фінішною обробкою). Там, де необхідно тільки оновити стіни, підлоги, стелі, не приступаючи до глобальних замін, роблять косметичний ремонт.

Будь-які ремонтні роботи повинні починатися з обміру, потім виконується дизайн-проект і складається кошторис.

Замір приміщення проводить фахівець. На жаль, плани квартир і розміри часто не відповідають справжньому стану справ, тому виміряти всі існуючі метрики просто необхідно.

Дизайн-проект складається для того, щоб поєднати ваші ідеї і побажання з існуючими нормами будівництва. Особливо важливо проектування при капітальному ремонті. Врахуйте, що ламати стіни, переносити дверні та віконні прорізи можна тільки з дозволу спеціальних організацій, а в деяких випадках це категорично забороняється.

Дизайн-проект враховує специфіку конкретного приміщення і визначає кінцевий результат, а також враховує, якими будівельними матеріалами скористатися бажано, яких слід уникати, щоб новий інтер'єр не почав затьмарювати мешканців через короткий час. Планується електропроводка, каналізація, сантехніка, вбудована і корпусні меблі, освітлення та інші моменти. Макет проекту в форматі 3D узгоджується з замовником. Після цього переходять до наступного кроку - складання кошторису на всі види матеріалів і робіт.


Складання кошторису - це повний і точний розрахунок по всьому об'єму виконуваних робіт. Окремим додатком прописуються будівельні матеріали, їх кількість і вартість. Грамотний фахівець з кошторисом враховує всі дрібниці, не забуваючи про вивезення сміття, оплату працівників ЖКГ (це окрема стаття витрат, до якої будівельник не має відношення). Кошторис залишається незмінною до кінця будівництва, якщо замовник в процесі робіт не вносить свої корективи, що впливають на вартість.

Коли кошторис готовий і проект схвалений, тоді приступають безпосередньо до ремонту квартири під ключ. Всі приміщення повністю звільняються від меблів та інших предметів інтер'єру. Далі слід демонтаж, всі старі покриття при цьому видаляються. Закуповуються нові будівельні та оздоблювальні матеріали. Починається основна робота згідно дизайн-проекту і складеним кошторисом.

Заключний етап - вивіз сміття, прибирання приміщень і здача об'єкта замовнику, після чого між замовником і виконавцем (будівельною компанією) підписується відповідний акт здачі.

Ремонт котеджів і будинків

Ремонт заміського котеджу або приватного будинку відмінний від квартири. Більший обсяг робіт пов'язаний з тим, що тут є ще і фундамент, дах, мансарда, підвал, гараж, складніше комунікації і в деяких випадках присутня поверховість. Але план робіт залишається колишнім - виміри, проектування, дизайн інтер'єру, складання кошторису, ремонт і фінішна обробка приміщень. Окремо доведеться вирішити питання з вивезенням сміття.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78