Переваги та недоліки французького скління и aluplast

Французьке скління балконів і лоджій, яке стало нині модним трендом, все частіше замовляють у компаній, що виготовляють світлопрозорі конструкції. Для багатьох балконів воно дійсно є оптимальним вибором, але, як і будь-який інший вид скління має свої плюси і мінуси. Щоб вирішити, чи підійде французька балконна конструкція для тієї чи іншої квартири, чи виправдає вона очікування господарів, варто розібратися в усіх її переваги та недоліки.

Які балкони краще склити за французьким типом?
Французьке скління підійде для більшості балконів і лоджій. Так, фахівці рекомендують встановлювати його на тісні балкони «хрущовок», а також на довгі і вузькі лоджії. Панорамні скла будуть створювати відчуття простору зсередини і робити конструкцію легшою і витонченої зовні, тоді як звичайна облицювання буде візуально обмежувати простір.

Рекомендується французьке скління і для широких лоджій, особливо якщо вони орієнтовані на північ або північний схід. Кімнати, заглиблені відносно площини фасаду всередину будинку, зазвичай страждають від нестачі освітлення. В цьому випадку панорамні скла забезпечать більшу кількість світла в кімнаті, до якої прилягає лоджія.

Якщо французький тип скління обраний для балкона або лоджії, приєднаних до кімнати - варто віддати перевагу конструкції, що складаються з теплосберегающего профілю та склопакетів. Скління в алюмінієвих рамах не зможе ефективно утримувати тепло в квартирі.
В яких випадках доцільність установки стекол від статі варто поставити під сумнів?

Перш за все, варто пам'ятати про те, що панорамне скління дещо нівелює відчуття приватності. Тому, перш ніж встановлювати французьке скління лоджії або балкона, наприклад, в спальні, варто подумати про те, наскільки комфортним воно буде для тих, хто користується цим приміщенням, особливо, якщо засклений балкон добре проглядається з вікон знаходиться поблизу будинку. Навіть за стеклами з однобічною прозорістю на такому балконі не кожен відчуватиме повну захищеність від сторонніх поглядів.

Не кращим варіантом стане французьке скління і для балконів, орієнтованих на південь і південний захід. Надлишкова інсоляція балкона в теплу пору року стане причиною перегріву самої фасадної конструкції і прилеглого приміщення, що спричинить додаткові витрати на їх кондиціонування. Крім того, озеленення такого балкона буде складним через вкрай обмеженості у виборі рослин.

Панорамне скління балкона, вид з боку комнатиДовольно ризикованим кроком буде монтаж французького скління на балконах, що піддаються сильним вітрових навантажень. Тим, хто все ж таки зважиться на це, перш за все, варто подбати про ретельно розробленому проекті і правильно виконаних розрахунках параметрів майбутніх світлопрозорих конструкцій.

Якими ще особливостями володіє панорамне скління?
Засклення балконів і лоджій в класичному французькому стилі не передбачає установку підвіконь. Для деяких власників квартир ця особливість панорамних конструкцій може стати істотним мінусом даного виду скління, тому в міру необхідності всередині балкона можна закріпити вузький, що не порушує загальної естетики конструкції, підвіконня.


Найбільш ефектно виглядає французьке скління, оснащене розсувними стулками. Це кілька здорожує конструкцію, але йде на користь її зовнішньому вигляду. Втім, при бажанні користувач зможе укомплектувати скління лоджії або балкона поворотними або поворотно-відкидними стулками. Важливо, щоб технологічне рішення і естетика СПК задовольняли замовника.

Якщо скління балкона у французькому стилі виготовляється із застосуванням ПВХ-профілю, необхідно пам'ятати про те, що воно має значний вагою. Якщо ви плануєте встановлювати його на балконі «хрущовки» чи «сталінки», вам, швидше за все, доведеться подбати про зміцнення балконної плити. Звичайно, значну вагу конструкції - це не привід відмовлятися від скління, але в цьому випадку ретельне проектування і реконструкція бетонної основи балкона стануть необхідними етапами підготовки монтажу. В якості альтернативи тут можна розглядати установку легких конструкцій з алюмінію, виконаних по «холодного» типу.

Ще одна особливість панорамного скління - догляд за досить великими площами скляних поверхонь. Звичайно, сучасні миючі засоби істотно спрощують завдання, пов'язані з миттям світлопрозорих конструкцій, але все ж в важкодоступних місцях має сенс застосовувати самоочищаються скла.

Що до ціни французького скління - вона трохи перевищує вартість звичайних конструкцій. Це пов'язано з опціональним використанням в його складі різних видів стекол, плівок і т.д. Але з урахуванням таких переваг, як збільшення освітленості прилеглого приміщення, панорамний огляду, зовнішня привабливість, ціни скління у французькому стилі можна вважати цілком прийнятними. Ця розкіш зараз доступна багатьом росіянам, оцініть і ви всю красу французького балконного скління!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78