Як побудувати веранду?

У кожного власника дачного будиночка, рано чи пізно, виникає питання, де в літній час можна спорудити кухню, щоб влаштовувати прийоми їжі на природі, або поставити диван, щоб приємно провести час і насолодитися хорошими видами і свіжим повітрям. І далі мимоволі приходить відповідь на це питання, що саме вдале рішення цього цієї проблеми - побудувати літню веранду. Зрозуміло, відразу напрошується інше логічне питання: а як це зробити?

На сайте www.aco.com.ua Вы сможете купить надежные системы водоотвода по самым выгодным ценам.

Типи конструкцій
Необхідно пам'ятати, що веранда - це не просто окрема дачні споруда, а частина самого будинку, яка будується, як правило, на передній стороні будинку і служить першим етапом при вході в сам будинок. Існує два типи конструкцій для побудови веранди: відкритий і закритий. У відкритих конструкціях присутній тільки нижня частина стін і для підтримки даху використовуються балки. У закритих конструкціях той простір, який не закрита стінами, закривається склом. Іноді буває й таке, що заскленого покриття виявляється більше, ніж дерев'яного. При будівництві веранди слід пам'ятати, що вона повинна повністю відповідати стилю будинку, побудована з ідентичних матеріалів і, бути ніби єдиним цілим разом з будинком.


Підготовка до будівництва
Перш, ніж почати будівництво веранди, потрібно провести ряд обов'язкових заходів, таких як документальне оформлення веранди і підбір, необхідних для будівництва матеріалів. Перше, що потрібно зробити після того, як прийшла ідея побудувати веранду - обов'язково звернутися в спеціальну організацію, яка займається проектуванням будівель і створенням креслень, щоб надати їм ескізи бажаної споруди. Далі потрібно скласти проект, і вже з готовим проектом, документами, що підтверджують право власності і паспортом відправитися в спеціальну організацію і написати заяву для того, щоб зареєструвати нову споруду. Цей захід є обов'язковим, оскільки якщо не оформити нову споруду, згодом доведеться заплатити штраф і все одно виконати цю операцію.


Наступним етапом підготовки є підбір матеріалів для будівництва. Головним правилом даного заходу є те, що матеріали, з якого буде зроблена веранда, повинні повністю відповідати матеріалам, з яких побудований будинок. Це стосується як якісних характеристик, так і колірної гами і стиль споруди.


Етапи будівництва
Найзручнішим і простим варіантом для будівництва веранди своїми руками підходить каркасна веранда закритого типу, побудована з дерева. Першим етапом будівництва є закладка фундаменту. Перед тим, як закладати фундамент, необхідно разравнять грунт. Після того, як ця операція виконана, можна перейти, безпосередньо, до закладки. Найвдалішим типом фундаменту для каркасної веранди є стовпчастий фундамент. Для стовпів можна використовувати різні матеріали, починаючи від цегли і закінчуючи конструкціями з бетону. Після того, як стовпи встановлені, можна переходити до монтажу самого каркаса веранди. При будівництві каркаса необхідно виконати два обовязки: верхню і нижню. Ці обв'язки робляться або з колод, або з брусів. Після того, як каркас побудований, можна сміливо приступати до будівництва стін і даху. Для будівництва стін, як правило, використовують або дошки, або вагонку. Слід пам'ятати, що різні види матеріалів конструюються по-різному. Якщо матеріали розташовані горизонтально, то вагонку найкраще укладати щільно один до одного, а дошки буде краще укласти внахлест.

Після того, як всі необхідні будівельні роботи виконані, можна приступати до декорування веранди. Існує безліч способів декорування відкритого приміщення, отже, можна прикрасити нову, щойно збудовану веранду саме так, щоб потім сповна насолодитися відпочинком в затишному приміщенні.

Будівництво веранди - справа не дуже складна, якщо послідовно виконувати кожен його етап. Але і ця справа ви можете при бажанні довірити фахівцям, які будуть раді допомогти вам.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78