Переваги свердел по дереву

Свердла по дереву - необхідний інструмент, за допомогою якого можна зробити отвір в будь дерев'яної поверхні.

Сфера застосування свердел по дереву
Свердло по дереву необхідно в будівельній сфері, в меблевому виробництві, в побуті. Таким свердлом можна зробити отвір в стіні дерев'яного будинку, в дерев'яному каркасі, в дошці, щоб закріпити полку, гачок, будь-який інший елемент інтер'єру і будівельної конструкції. Влаштування підлог і покрівель, каркасне домобудівництво, водовідведення або пристрій альтанки, виробництво дерев'яних дверей і вікон, установка дерев'яних виробів - роботи самого різного масштабу не можуть бути проведені без свердла по дереву. При вирішенні побутових питань та при масштабному будівництві потрібно свердління отворів для метизів різного призначення (болти, шипи, нагелі).

Переваги свердел по дереву
У кожного типу свердла по дереву є свої відмітні переваги. Спіральні свердла легко виводяться із зони свердління. Пір'яні свердла дозволяють робити некрізні отвори. Циліндричні моделі дозволяють отримувати отвори потрібного діаметру, розсвердлювати невеликі отвори до потрібних розмірів. Всі свердла дають акуратне свердління, якісні отвори. Форма свердла по дереву дозволяє йому легко входити в деревину. Свердла з відведенням стружки не вимагають періодичного охолодження. Спіральні свердла дають велику глибину і невеликий діаметр отворів. Пір'яні свердла підходять для отримання некрізних отворів з великим діаметром. Циліндричні свердла дають акуратні отвори більше 26 мм. За кольором свердла можна судити про такі достоїнства вироби, як його міцність і зносостійкість. Для обробки твердих порід дерева вибирають більш міцні свердла. Сірі свердла підійдуть для м'якої деревини. Більш міцними будуть чорні свердла. Золотисті і яскраво-золотисті свердла - кращий вибір для роботи з твердими деревними породами.

Яскраво-золотий тон свідчить про спеціальному шарі з вмістом нітриду титану, який надає виробу особливу міцність і довговічність.

Типи свердел по дереву
Свердла по дереву можуть відрізнятися за зовнішнім виглядом, конструкції, покриттю, розміром, довжиною, зносостійкістю. При свердлінні отворів в деревині різної твердості потрібно застосовувати свердла відповідного призначення. Отвори під такі металовироби, як нагелі, болти, шипи свердлять звичайними свердлами, що мають ріжучу частину, стрижень, хвостовик, елементи, за допомогою яких відводиться стружка.

Існують спіральні свердла по дереву, гвинтові, перові, центрові.
У кожного - своє призначення. Перові свердла не відводять стружку, вимагають періодичного охолодження свердла, використовуються для свердління отворів під нагелі. Центрові свердла ефективні при необхідності отримати наскрізні і неглибокі отвори, коли свердло йде поперек деревних волокон. Гвинтові свердла має гвинт з різьбленням.

Спіральні свердла відводять стружку, бувають двох видів: з конусоподібної заточуванням або з подрезателем і центром. У кожного виду є варіанти по довжині і діаметру. Кільцеві свердла, тобто коронки, дозволяють проробляти отвори великого діаметру.

Параметри вибору свердла по дереву
Свердло по дереву вибирають з урахуванням того, яка деревина буде оброблятися, які необхідні отвори, під які металовироби, для яких цілей вони свердляться. Враховується і той інструмент, в якому буде використовуватися свердло. Підбирається певний діаметр, потрібна довжина свердла, форма хвостовика. Колір свердла, що свідчить про додаткову обробку вироби з метою підвищення його міцності і зносостійкості, вибирають залежно від складності майбутніх робіт. Для твердих порід і тривалої роботи варто вибирати свердла з яскравим золотистим кольором. Невеликі домашні роботи по створенню отворів у дерев'яній основі цілком можна зробити за допомогою сірого свердла, яке не минало обробку.

Источник статьи: http://maxidrill.com.ua

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78