Заміська нерухомість: покупка готового будинку

Здійснити мрію переїзду з галасливого міста в власний затишний заміський будинок сьогодні дуже просто. Ринок вторинного заміського житла для тих, хто не хоче витрачати сили і час на самостійне будівництво котеджу, пропонує найрізноманітніші варіанти на будь-який смак.

При великій кількості пропозицій важливо не розгубитися і зробити правильний вибір, при цьому не потрапивши випадково на шахраїв з їх лже-пропозиціями. У цьому завжди допоможе фахівець надійного агентства або компанії. Але при цьому деяку первинну інформацію можна дізнатися і самостійно.

Час огляду
Якщо прислухатися до думки експертів - найкраща пора року для огляду заміської нерухомості - зима. Так як відразу можна оцінити, як комунальні служби чистять від снігу дороги, як працюють місцеві магазини та інша інфраструктура. Влітку ж є можливість оцінити красу природи і ландшафту, який оточує обрану ділянку.

Але досвід показує, що краще вибирати заміський будинок, в міжсезоння: восени або навесні. У цей час відразу виявляються можливі проблеми від опадів, що випадають - залиті водою підвали, протікає дах, надлишки води на ділянці. І природна краса також постають в приємному вигляді.

З чого побудований будинок
У всіх людей різноманітні переваги, хтось неодмінно вибирає будинок з дерева, комусь до душі цегла, багато хто воліє пінобетон або газобетон. У кожного будматеріалу для побудови свої достоїнства і недоліки. Деревина - екологічно чистий матеріал, але воно найбільше схильне до гниття і вогню, а також до гризунів і комах. Цегляна споруда надійна, але ціни на такі котеджі зазвичай високі, та й вага будови важкий, і не будь-яку підставу і грунт підходить для його будівництва. Пінобетон виграє своєю невисокою вартістю, прийнятною міцністю, стійкістю до дії вогню і зовнішніх змін. Відштовхуватися слід від фінансових можливостей і переваг, а також конкретних пропозицій на ринку.

Утеплювач
Один з найбільш важливих питань - система теплоізоляції в обраному будинку, яка повинна бути якісною і надійною. Обов'язково потрібно дізнатися, за допомогою якого матеріалу утеплялися стіни, і якої товщини був шар при утепленні. Рекомендований шар теплоізоляції розрізняється для різних регіонів, а також в залежності від матеріалу і конструкції стін. Найпоширенішим утеплювачем вважається кам'яна вата, в основі якої натуральний камінь. Даний утеплювач стійкий до пожеж і екологічно чистий. При правильному використанні прослужити може до 50 років. Останнім часом поширення набули такі види утеплення, як екструдований пінополістирол (один з виробників - Піноплекс), а також Напилювана ізоляція з пінополіуретану (ППУ).


Вікна та двері
Часто на дверях і вікнах намагаються заощадити і встановлюють найдешевші конструкції, іноді прямо перед продажем будинку, для підвищення його ціни. Але неякісні конструкції встигають проявити себе за короткий час, тому перевірити надійність вікон можна просто кілька разів відчинивши стулки і перевіривши наявність щілин, які викликають протяги. Вхідні двері повинні бути надійними, оскільки для заміського котеджу це найбільш важливо, ніж для міської квартири. Потрібно постаратися уточнити у продавця максимум інформації про матеріали і розмірах віконної конструкції, щоб при виникненні проблем знати, що необхідно змінити.

Технічні запитання
Огляд не обійдеться без перевірки безперебійної роботи опалювальних систем, газового обладнання, електрики, водопостачання, комунікаційних систем.

Функціонування електропроводки виявляється підключенням до мережі пристроїв і побутової техніки. У санвузлі оглядаються запірні крани і труби на наявність вологості. В системі опалення обов'язково перевіряються батареї, котел, бойлер та інші елементи.

Добросовісний продавець сам все покаже і ніколи не відмовить в огляді будь-якого цікавить обладнання. Обов'язково потрібно попросити надати всі документи, що підтверджують законність прав на будинок і ділянку, сертифікати на обладнання і будматеріали, договори з обслуговуючими компаніями. У господаря повинні зберігатися всі гарантійні талони, схеми комунікацій та інша документація.

Будинок повинен подобатися не тільки зовнішніми характеристиками і красою природи, але і відповідати правилам безпеки, щоб жити в ньому можна було комфортно і безтурботно.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78