Як правильно вибрати мобільний телефон

За статистикою, термін життя середньої моделі в кишені у середнього громадянина РФ становить 1,5-2 роки. Термін, як бачите, невеликий. Так що мало не кожна людина, врешті-решт, стає перед проблемою вибору свіжоспеченого трубки.

З чого почати? По-перше, потрібно визначитися, для чого ви хочете використовувати мобільний телефон. Питання не такий вже і смішний! Якщо ви міркуєте тільки розмовляти за допомогою телефонного апарату, то вам підійде найпростіший і, відповідно, копійчаної апарат. Але можна використовувати сучасну телефонію набагато ефективніше. І, хоча це зажадає трохи великих вкладень, ви отримаєте значно більше можливостей. Розділимо стільникові телефони умовно на три категорії: дешеві, не дуже дорогі і дорогі.

Отже, до недорогих рухомим телефонами відносяться апарати в ціновій категорії до 100 $. У таких апаратах закладений тільки необхідний мінімум функцій, хоча іноді бувають і надмірності типу ігор. До мінімального набору функцій, крім можливості приймати дзвінки і дзвонити самому, слід віднести наявність простенької записної книжки (тільки будинок і номер телефону), годинника, календаря, і іноді струси. Ну, і ймовірність приймати-відправляти СМСки. Такі стільникові телефони, як правило, мають монофонічний дзвінок з можливістю вибору до 10, іноді 20 мелодій.

Мобільні телефони категорії «не дуже дорогий» мають ціну від 100 до 200 $. Природно, ці мобільники мають цілісний набір функцій дешевих апаратів плюс багато додаткових можливостей. Нотатки більшого обсягу і може тримати для одного адресата кілька телефонних номерів, а іноді і адресу електронної пошти. У комплект функцій телефонів цієї категорії можуть входити, крім тих, що наведені для дешевих телефонів - калькулятор, інфрачервоний порт, WAP, голосове керування, органайзер, диктофон і поліфонічний звучний. Зустрічаються телефони в цій ціновій категорії, доповнені фотокамерами, однак фотографії ці, як коректувало, низької якості і підходять скоріше для розваги підлітків. Ці стільникові телефони мають можливістю більш надійного прийому і утримання сигналу.

Дорогі мобільні телефони - це моделі від 250 $. такі собі телефони можуть мати всі функції, перераховані в перших двох категоріях і, крім них можуть бути забезпечені GPRS приймачем, поліфонічними дзвінками і цифровою відеокамерою, що дозволяє знімати короткі, до 2 хв, відеоролики. Мають максимально хорошими прийомними і передавальними якостями. Як правило, телефони цієї категорії є іміджеві, тобто підкреслюють високе положення власника в суспільстві, присмак до дорогих і витонченим речам.

Крім цього, особливу увагу слід приділити акумулятора стільникового телефону. А бувають вони двох типів: Li-ion або Ni-Mh і володіють різною ємністю. Ni-Mh акумулятор більш дешевий, але незручний в експлуатації. Його рекомендується ставити на зарядку тільки після повної розрядки, що не зовсім зручно. Li-ion батарея дорожче, але її можна заряджати на будь-якій стадії розряду. А від місткості батареї буде залежати, скільки ви зможете користуватися стільниковим телефоном, хоча це залежить ще й від самого апарату - у дешевих енергоспоживання трохи вище, ніж у дорогих і, навіть маючи більш ємну батарею, ви можете заряджати її частіше, ніж володар дорогого телефону з батареєю меншої ємності.

Якщо ви маєте намір використовувати стільниковий телефон в зоні невпевненого прийому, наприклад за містом, де сигнал станції слабкий, то потрібно передбачити можливість підключення зовнішньої антени. отаку антену, як телевізійну, можна закріпити на даху дачного будинку або просто підняти на священному жердині для більш впевненого прийому. Варто зауважити, що антени бувають вузькоспрямовані і широконаправлені. Якщо ви точно знаєте, в якій стороні знаходиться найближча антена обраного оператора мобільного зв'язку або не полінуйтеся дослідним шляхом вибрати напрямок найкращого прийому то краще купити вузькоспрямовану антену. Якість прийому досить дещо краще, ніж у антени другого типу. Але зате другий антена не вимагає скрупульозної налаштування - поставив і звони.

Екран мобільного телефону повинен відповідати вашим особистим уподобанням, Екім як контрастність, чіткість і удобочитаемость. Якщо вам зручно читати з трьох рядків, то нікого не слухайте і беріть вподобану модель. Бажано, щоб екран телефону був трохи втоплений в корпус, інакше він швидко подряпається.

Підтримка російської мови - не є необхідним заходом, якщо ви добре володієте однією з європейських мов. В іншому випадку, обов'язково поцікавтеся, чи є така підтримка у цікавій моделі стільникового телефону, інакше ви не зможете нормально працювати з апаратом. Як правило, всі сучасні сертифіковані телефони підтримують російську мову. особняком потрібно відзначити, що практично всі сертифіковані моделі мають нанесені на клавіші російські букви.

Бажано, щоб обраний вами стільниковий телефон без проблем обслуговувався місцевими майстернями. Треба бути дуже обережним, якщо ви вирішили йти по шляху унікальності. Тут існує як мінімум дві небезпеки. З одного - унікальність вашого телефону, як наслідок захоплення оточуючих, з іншого - проблеми з технічною підтримкою і сервісним обслуговуванням, рідкість аксесуарів. Хоча можна припустити, що людина, яка замовляє такий мобільний телефон, може дозволити собі замовити і аксесуари, але так чи інакше на це піде певний час. Що стосується сервісного обслуговування, то перед покупкою обов'язково запитайте у продавця, де і як вона здійснюється, чи є відділення у вашому рідному місті і т.д. Такі запобіжні заходи можуть у майбутньому вам заощадити час і нерви.


особливо поговоримо про б / у мобільних телефонах. Нумо, скажіть, ви знаєте, яка гарантійна тривалість терміну служби вашого телефону? У середньому три роки. Після закінчення цього терміну, по ідеї, трубку слід викинути і купити нову. Ви бачили хоч одного нормального "нашого" людини, яка викидав би погано-бідно працюючу модель? просто такі телефони здаються в телефонний «секонд-хенд» і отримана за них сума додається до тієї, на яку і купується нова трубка. Відслужив свій термін телефонний апарат і вам прослужить недовго. Звичайно, бувають випадки, коли апарат можуть продавати просто так. Тобто, звичайно, не зовсім «просто»: він міг, наприклад, набриднути власникові. Або цей самий власник планує найближчим часом змінити модель і збирає гроші. В даному випадку факт покупки б / у рівним рахунком нічим не чреватий. Стільниковий телефон в самому "розквіті сил" змінює власника. Інша справа, коли апарат продається «по поставлених причини». Ось тут і починаються проблеми. До речі, причин продажу «нормального» (але проблемного) апарату, в общем-то, дві:

1. Апарат-потопельник. Волога підступна: після того, як апарат «втоплений», він може чудово пропрацювати досить тривалий час, при цьому навіть увазі не подаючи, що «нездоровий», і «хворий» смертельно. А в один прекрасний день він візьме і більше не включиться, причому не увімкнеться телефон зовсім не в тієї людини, який його «загладжує», а у того, хто його після цих водних процедур купив. Що відбувається з телефоном після «купання»? Волога просочується на друковані плати і починає цілеспрямовано їх губити. Пайка там дуже тонка, і для вірної смерті апарата досить невеликої ділянки, «з'їденого іржею». Оперативна сушка мобільника після водних процедур навряд чи допоможе - корпус телефону слід якнайшвидше розкрити і «збезводнити» грунтовно.

Причому навіть не спиртом, як сподіваються багато, а набагато більш хитрим хімічною сполукою. В іншому випадку плати починають коррозіровать і повільно покриватися цвіллю. Смерть телефону рідко наступає відразу - процес може тривати довгі місяці. зазноби мобільний телефон- «плавець» автоматично втрачає гарантію - в будь-якому поважаючому себе сервіс-середині при заявці на ремонт з вас візьмуть розписку, що ви не будете обурюватися, якщо ваш мобільник раптом загине при чищенні плати. А загине він - якщо після «купання» минув більше двох місяців - в 70% випадків. До речі, багато майстрів за це навіть не беруться.

2. Крадений телефон. Тут, власне, нічого пояснювати не потрібно. Стільниковий телефон був вкрадений. А ви його взяли і купили. Неприємно, чи не так? Втім, залишимо морально-етичну сторону питання: якщо його телефон розшукають, то знайдуть саме у вас. Процедура зміни т.зв. IMEI-готелі (ідентифікаційного номера, який є у будь-якого стільникового телефону) - завдання вельми трудомістка, і зловмисник навряд чи стане піклуватися про вашому душевному та фізичному спокої. При чому тут IMEI? Справа в тому, що пошуком зниклих трубок займається (якщо займається в принципі, зрозуміло) зовсім не Нічний дозор - їх відслідковує оператор. Ну а визначення координат телефону (у вашій кишені, природно) за даними базових станцій - справа зовсім не таке вже хитромудре. Втім, жителі Росії можуть спати спокійно: за пошук зниклих апаратів столичні правоохоронні органи беруться дуже рідко і вкрай неохоче. З цілком зрозумілих причин. Так що подумайте: а воно вам треба?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78