Внутрішнє оздоблення заміського будинку

На зведенні самої будівлі вашої майбутньої дачі, і це відомо, мабуть, кожному, процес створення заміського будинку мрії не закінчується. Ще належить безліч робіт як всередині, так і зовні, як над будинком, так і над ділянкою. Але сьогодні ми зупинимо свою увагу на тому, що відбувається всередині будинку.

Внутрішнє оздоблення будинку - справа дуже багатогранне
Вона включає в себе безліч етапів і стадій, починаючи від укладання чорної підлоги, закінчуючи декоративними елементами у вашій спальній кімнаті. Для загальної картини спробуємо перерахувати найважливіші етапи цього процесу.

1. Створення підлог (чорнового, а потім чистового)

2. Робота зі стінами (їх обробка різними матеріалами, фарбування тощо)

3. Обробка стель

4. Підводка електроніки та сантехніки

5. Підводка опалення (і газу)

6. Установка дверей

7. Створення стилю (декор)

А тепер зупинимося на кожному з цих елементів більш докладно, адже багато з них таять за собою цілий світ тонкощів і цікавинок.
Підлоги

Звичайно, ми не будемо висвітлювати тут всі подробиці цієї великої теми, але відзначимо деякі базові моменти. Від того, які підлоги ви виберете, залежить дуже багато, як в декоративних моментах для вашої майбутньої дачі, так і в питаннях комфорту і надійності. Від ваших уподобань, побажань і, що не менш важливо, від ваших можливостей буде залежати обраний вами варіант. 


Обробка стін
Це, мабуть, самий відповідальний і самий трудомісткий процес у всіх внутрішніх роботах. Саме він зумовлює дуже багато нюансів як дизайну, так і комфорту. Звукоізоляція, теплопровідність, здатність зберігати тепло, то, як довго вам ваші стіни прослужать і як вони будуть виглядати: все це і багато іншого залежить від того, наскільки якісно буде виконана обробка стін.

Зрозуміло, тут дуже багато що визначається особливостями самого будинку. Якщо будинок простроено, скажімо, з бруса, він, що цілком очевидно, буде вимагати до себе особливого підходу. Будь-які стіни, а особливо, дерев'яні, потребують особливого догляду і обробці - без цього буде неможливо розраховувати на їх тривалий термін служби.

Оздоблення стель - також справа мистецтва. У свою чергу, вони повинні також володіти належною звукоізоляцією і добре зберігати тепло. Крім усього іншого, стелі повинні добре вписуватися в дизайн та інтер'єр всього будинку. Їх можна прикрасити і оформити яким завгодно чином. Зробити натяжні полки, обробити стелі вагонкою або пофарбувати їх: варіантів може бути дуже багато, крім того, їх можна комбінувати.


Постачання будинку електронікою і сантехнікою
Як і всі інші, це дуже важливий і відповідальний процес. Зрозуміло, перш ніж почати, потрібно вже чітко уявляти, що і де потрібно розмістити. Це справа краще довірити професіоналам, тому що одна маленька помилка може відгукнутися дуже неприємними наслідками у майбутньому.

При підводці електрики потрібно чітко дотримуватися правил пожежної безпеки, і ніде не перевантажувати мережу. Також потрібно подумати і про зручність, щоб потім не довелося шукати заховану єдину на весь будинок розетку або недоступний вимикач. Приблизно цими ж правилами необхідно слідувати і при установці сантехніки: у всьому потрібно думати про майбутнє.

Підводка опалення та газопостачання - також справа непроста. Ми не будемо зупинятися на цьому питанні детально, бо йому вже присвячена інша наша стаття. І все-таки важливо відзначити, що до цього питання важливо віднестися максимально відповідально, тому що від його рішення багато в чому залежить не тільки заміський комфорт в літній і зимовий час року, але і безпеку.

Решта моменти обробки вже більшою мірою присвячені тонкощам краси. До них також потрібно ставитися дуже відповідально, тому що все у вашому домі повинно радувати око. Але і ці питання були детально розкриті в інших статтях.

Важливо пам'ятати, що не варто братися за важливі етапи внутрішньої обробки самостійно. Наші фахівці будуть раді допомогти вам зробити все найкращим чином.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78