Світильники для дому: поради для правильного вибору і розміщення від кімнати до кімнати

Одним з пріоритетних завдань при прикрасі квартири або будинку є планування освітлення. Незалежно від того, простий чи це ремонт або повна реконструкція приміщення, все не так просто, як може здатися на перший погляд.

Саме тому ми підготували кілька порад щодо організації цього процесу кімната за кімнатою.
Сходовий майданчик
Для цієї частини будинку непоганим варіантом може стати великою торшер в кутку. Він не займе багато місця, але створить відчуття затишку і тепла.
Власникам будинків з великими сходовими майданчиками рекомендується використання декількох підвісних світильників.
А зробити це простір елегантним допоможуть люстри.
Важливо знати, що правильне оформлення входу є невід'ємним і дуже важливим кроком для створення привабливого зовнішнього вигляду всієї будівлі.
Встановивши в цьому місці велику лампу або люстру, можна не тільки задати потрібний настрій вже біля дверей, але і підкреслити художні твори та елементи декору на стінах, якщо такі є.
Вітальня
Центром цієї кімнати, без сумніву, може стати розкішна люстра великого розміру.
Головне, щоб прилад освітлення відповідав загальному стилю цієї кімнати.
Стельові вентилятори, в основному, теж потребують додаткового освітлення, наприклад, за допомогою невеликих прожекторів.
Настільні і настінні лампи - прекрасні помічники для швидкої зміни настрою.
Щоб зробити акцент на який-небудь композиції, можна скористатися свічниками.
При розробці освітлення для вітальні важливо пам'ятати, що ця кімната - місце, як для розваг, так і для відпочинку. Світлорегулятор і спільне застосування люстр з торшерами допоможуть встановити в неї правильний баланс.

Їдальня
Підвісний світильник над центром столу - оптимальне рішення для їдальні.
Така сучасна люстра дуже доречна в даному випадку зважаючи свого розміру.
Враховуючи той факт, що центром цієї кімнати завжди є стіл, організувати освітлення в ній порівняно легко. Найчастіше застосовуються такі прилади як АМПЕЛ або підвісні світильники. Інші деталі простору можна виділити за допомогою окремої лампи.
Кухня
Для кухні може знадобитися кілька світильників.
Допустимо використовувати різні їх моделі або ж люстру комбінованого типу.
Ліхтарі, вмонтовані в стелю, дозволяють висвітлити ключові області цієї кімнати, а складна планування необхідна у зв'язку з наявністю декількох робочих центрів. Таким чином, підбираються прилади для основних завдань, і додаткові - для кухонного острова, раковини, плити і т.д.
Спальня
Замість ламп можна використовувати підвісні прилади.
Вогні спальні грають важливу роль в її загальному інтер'єрі, тому вони неодмінно повинні розташовувати до розслаблення і відпочинку.
Привабливий фон може створити направлене світло.
Дана територія квартири, як ніяка інша, потребує теплих відтінках. На столиках і прікроватних тубах рекомендується встановлювати лампи або свічники. Можна акцентувати увагу на картині або фотографіях додатковими невеликими світильниками. Встановити баланс допоможе светорегулятор.
Ванна
Робоче освітлення важливо і для ванної кімнати.
Для того щоб очам було простіше звикнути до яскравого світла вранці, рекомендується застосування диммера.
Безпосередньо над ванною встановлюється, наприклад, підвісна лампа.
Дуже важливо знати, як правильно розташовувати прилади поблизу дзеркал, щоб ті відповідали вимогам для виконання певних завдань. По висоті вони повинні знаходитися приблизно на рівні особи. Це вигідно підкреслить достоїнства зовнішності, що, без сумніву, порадує і господарів, і гостей.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78