Ремонт і обробка будинку або котеджу: яке підлогове покриття вибрати?

Ваш спосіб життя, наявний бюджет, клімат місцевості, стиль приміщення, комфорт та інтенсивність використання статі - ось лише кілька з факторів, що визначають вибір підлогового покриття.

Спосіб життя: мити чи не мити?
Різні види підлогових покриттів вимагають різного догляду. Якщо ви ведете дуже зайнятий, активний спосіб життя, вам підійдуть такі підлоги, за якими не потрібен особливий догляд. Також не забудьте врахувати тих, хто живе з вами - ваших домочадців, у тому числі і чотириногих. У вас є діти або домашнє звірина? Тоді підлоги, які легко чистити і мити - якраз те, що вам потрібно! Підлоги з деревини твердих порід легко мити, але їх потрібно час від часу заново полірувати. Крім того, на них не варто лити воду або проливати напої, дерево цього не любить. Ламінат легко замінить дерев'яна підлога, сучасні ламінати не відрізниш від справжнього дерева за зовнішнім виглядом. Додайте сюди перевага: ламінат легко настилати і він не боїться води. Крім того, ламінат легко чистити - можна просто протерти підлогу вологою ганчіркою. За підлогою, покритим керамічною плиткою, легко доглядати, але хоча б раз на рік доведеться затирати шви. Килимові покриття легко класти, але вельми важко чистити.
Дорогі мої підлоги: бюджет
Можна вибрати підлогове покриття по кишені. Найдорожчі - дерев'яні підлоги з твердих порід, такі як дуб, клен і вишня. Американська вишня буває самих різних відтінків, починаючи з рожево-коричневих. З часом це дерево темніє до більш насичених відтінків. Вишня - досить м'яка деревина порівняно з іншими видами, і найдорожча. Якщо вам подобається колір американської вишні, але вам потрібні більш тверді підлоги подешевше, вам цілком підійде бразильська вишня, оскільки вона більш доступна, її ціна набагато нижча. Кленові підлоги? також прекрасний вибір. Нові світлі підлоги з часом темніють до глибокого золотого відтінку. Кленовий підлога дуже міцний, а значить довговічний. Основний недолік клена - на ньому видно всі плями, які до того ж погано оттираются. Крім того, кленові підлоги під впливом погодних примх можуть то всихати, то навпаки, розпухати. Дубові підлоги вважаються найбільш вдалим вибором з усіх дерев'яних підлог вже більше ста років. Дубова дошка має виразну фактуру малюнка, тому вона менш витончена в декорі, ніж, приміром, вишнева. Червоний дуб вельми популярний завдяки золотистого кольору з червоними відтінками. Він набагато твердіше і міцніше вишні або клена і найменш дорогий з усіх перерахованих видів підлогової деревини. Якщо вам не подобаються червоні відтінки червоного дуба, його можна відбілити. Можна замовити білий дуб, він дуже схожий на червоний, але має злегка зеленуватий відтінок, його відбілити вже не можна.
наближається до твердій деревині, але, оскільки він більш практичний і довговічний, можливо, що, з прицілом на майбутнє, його використання вийде дешевше. Ламінат може імітувати будь-яке дерев'яне покриття. Чим дорожче ламінат, тим більше він схожий на оригінал - на підлоги з твердих порід деревини. Маючи найдорожчий ламінат на підлозі, ви не відрізните його від дерева, поки не поторкаєте руками!

Керамічна плитка вийде дешевше, ніж попередні варіанти підлогових покриттів. Ви можете навіть самі покласти плитку в будинку, тим самим заощадивши на плиткових роботах.
Килимове покриття може бути зовсім недорогим, але може і встати вам навіть дорожче дерев'яних підлог. Все залежить від якості. Ковроліни з густим і довгим ворсом набагато дорожче «короткошерстих» побратимів.
Кліматичні умови при виборі підлогового покриття
Вибираючи матеріал для підлогового покриття, не забудьте врахувати кліматичні умови місцевості, в якій розташоване ваше житло. Живете в теплому і помірно сухому? Вам пощастило - вибирайте, що душі завгодно. У вас часті дощі та підвищена вологість повітря? Дерев'яні покриття не рекомендуються. Серйозні морози в розпал зими і часте зниження температури нижче нуля? Найкраще з ними впорається якісний ковролін. Звичайно, якщо у вашому будинку підлога з підігрівом, вам не страшні ніякі перепади температури і вологості, а рівень комфорту не постраждає, навіть якщо всі підлоги покрити керамічною плиткою - все Інтер'єр з дубовими поламіравно підлога буде теплий круглий рік.
Стиль інтер'єру вашого будинку
Стиль будинку це важливий фактор при виборі підлогового покриття. Елегантному інтер'єру в класичному строгому стилі підійдуть дубові підлоги. З іншого боку, в будинку, де завжди гамірно й багато гостей, килимове покриття додасть інтер'єру теплий неформальний вигляд. Та ще й посилить звукоізоляцію, щоб вам не здавалося, ніби ви живете в «луна-камері». Керамічна плитка і ламінати будуть до двору в будь-якому інтер'єрі.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78