Облицювання будинку клінкерними панелями згідно технології

Облицювання клінкерної панеллю досить недешеве заняття, але престижне. Ви отримаєте якісний будинок, причому він виглядає досить заможно.
Сьогодні ми розповімо, як робиться облицювання будинків клінкерними панелями, так само будуть представлені фото і відео по цій темі. Тоді ви зможете собі уявити обсяг робіт, правильно підібрати матеріал, так само зможете зробити все своїми руками.
Якщо звичайно у вас є практика в будівництві. Новачки не зможуть це зробити самостійно.
Клінкерні панелі для облицювання сьогодні найбільш затребувана і популярна, адже вона відрізняється важливими характеристиками і особливостями, а значить, якщо ви побажаєте придбати її, то зможете моментально оцінити, як слід.
Сучасні технології не перестають дивувати, сьогодні клінкерна плитка представлена в широкому розмаїтті, а це означає, що завжди можна придбати її і отримати від цього прекрасний настрій:
Сланцева глина дозволяє зробити так, що виріб виходить довговічним і практичним. Форма такої плитки може бути будь-який, а це означає, що завжди можна придбати той її варіант, який вас цікавить.
Заготовки, як правило, зазвичай подаються в тунельну піч, вона в свою чергу володіє довжиною до 150 метрів. Після цього глина спікається, в результаті виходить не тільки красивий, але і міцний однорідний матеріал.

Властивості матеріалу
Потрібно розуміти, що клінкерна плитка славиться прекрасною стійкістю до стирання, тому завжди можна придбати її точно знаючи, що вона буде радувати довгий час. Якщо провести обробку фасадів такою плиткою, то знайте, що виходить краса, а значить, прекрасний настрій вам буде забезпечено в будь-якому випадку.
Окрасою плитки однорідний, у тому випадку, навіть якщо ви помітите поява скол і слідів зносу, то знайте, що зовнішній вигляд виробу практично не зміниться, оскільки воно в будь-якому випадку буде виглядати оригінально і чудово.

Переваги
Купуючи клінкерну плитку, ви моментально оціните те, що вона відрізняється довгим терміном служби, виробники стверджують, що вона здатна служити як мінімум п'ятдесят років, а адже це не мало.
Матеріал є стійким до агресивних речовин, тому якщо ви бажаєте зробити облицювання фасаду будівлі таким матеріалом, то знайте, що ви обов'язково оціните це, як слід.
Клінкер відрізняється і тим, що він морозостійкий, а адже це не менш важлива перевага, яке в будь-якому випадку, буде оцінено вами, як слід. Ви можете не переживати щодо перепадів температури, так як такій плитці вони не страшні, а це не може не радувати.

Вартість
Взагалі клінкерна плитка стоїть пристойно, але ж результат, який отримано після її укладання, обов'язково порадує вас. У продажу можна зустріти і дорогі види такого облицювального матеріалу, вони можуть коштувати більше 2500 рублів за квадратний метр.Еслі у вас є можливість і ви придбаєте саме такий варіант клінкерної плитки, то знайте, що приміщення моментально буде виглядати незвично, розкішно і цікаво, а це не може не радувати. Так що ціна буде виправдана.

Завжди можна красиво і незвично облицювати фасад того чи іншого будинку, застосовуючи тим самим клінкерну плитку, в результаті можна насолоджуватися лише красою і оригінальністю, а адже це найголовніше.
Оздоблення фасаду клінкерною плиткою

Клінкерні облицювальні панелі кріпляться тільки після підготовки площині. Так само перед цим над виконати необхідні дії, щоб вас нічого не відволікало від виконання роботи.
Тепер буде представлена інструкція з правил виконання цієї роботи:
З самого початку слід потурбується про місце роботи. Воно повинно бути зручним. Ви не зможете виконувати роботу на драбині. Для цього найкраще придбати, або взяти в оренду будівельні ліси.
Після цього треба повністю очистити площину. Знімаємо всі навісні речі з поверхні.
Тепер знімаємо старе покриття. Для цього застосовуємо зубило і молоток.
Тепер на площині наноситься грунтовка. Вона забезпечить надійне зчеплення поверхонь. Зробіть це обов'язково.
Перш ніж починати займатися обробкою фасаду будівлі, використовуючи тим самим клінкерну плитку, вам необхідно підготувати необхідні інструменти. Крім цього природно потрібен досвід у даній сфері, тільки так можна зробити все правильно.
Обов'язково потрібно придбати гладилку, яка потрібна для нанесення плиткового клею, також потрібно придбати і правило, воно стане допомагати при перевірці прямолінійності поверхні. Не забудьте придбати і зубчастий шпатель.


Клей
Щоб наклеїти таку плитку, ви повинні використовувати звичайний плитковий клей, придбати його можна без особливих проблем. Але ви повинні вибрати саме той клей, який користується успіхом, і непогано зарекомендував себе, так як його виробник довгий час працює в даній сфері.
Отже:
Насправді, існує безліч відомих виробників, клейові склади від яких можна придбати. Наприклад, завжди можна купити клей «Момент» або «Церезіт», і т.д.
Деякі виробники пропонують свій клей, який призначається саме для цієї плитки. Так що повинна бути повністю вивчена інструкція до матеріалу.
Так ви будете точно знати, що ці клейові склади стануть радувати вас, адже вони довговічні й надійні, а це головне.

Основні операції
Облицювальні клінкерні панелі укладаються в певній послідовності.
Можна їх назвати будівельними операціями:
Насамперед нам треба визначитися з рівнем кріплення. Для цього застосовується гідравлічний рівень. Ставимо позначки по периметру будівлі.
Тепер нам треба ризики з'єднати. Для цього за допомогою капронової нитки просто відбиваємо потрібний рівень.
Використовуючи правило, ви повинні перевірити прямолінійність поверхні, природно, потрібно стежити за зазорами, які часто з'являються між інструментом і стіною
На гладкий бетон можна починати наносити насічку, а клей найкраще наносити зубчастим шпателем, так як з цим інструментом зручно працювати.
Для правильності шва, треба застосовувати будівельні хрестики. Тоді він у вас буде рівний і без перепадів.
На плитку розчин наноситься за допомогою кельми. Після цього плитка прикладається і рівномірно притискається. При цьому робимо злегка обертальні рухи, нам треба щоб не залишилося повітря при усадці.
Щоб контролювати горизонт, потрібно натягнути нитку, на неї і варто орієнтуватися під час виконання роботи.
Тепер ключовий момент - затирка швів, якому необхідно приділяти підвищену увагу. Пам'ятайте, що затирка повинна бути максимально щільною, тим самим можна запобігти затікання води під клінкер, обов'язково враховуйте це, шви в свою чергу потрібно заповнити пістолетом.

Тепер ви точно знаєте, що зробити таку роботу своїми руками цілком можливо, адже всього лише потрібно підійти до неї комплексно і відповідально. Тільки, здається, що зробити це непросто, насправді все не так, якщо ви будете враховувати поради фахівців, то все вийде, і виконана робота обов'язково подарує вам прекрасний настрій.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78