Ліжко без билец. Ідеї дизайну и кровать

Узголів'я стало основною частиною меблів для кожної спальні, і його функціональність не була поставлена під сумнів протягом тривалого часу. Проте, в сучасних і модних інтер'єрах дизайнери відмовилися від високого головах, вибираючи інші варіанти або просто обходячись без головах повністю.

Спальня дійсно не потребує узголів'я, коли є ціла стіна, яка може стати йому заміною. У цій гламурній спальні сірий колір і текстура стіни добре поєднуються з пурпуровим декором.

Естетична роль головах може замінюватися чимось іншим. Наприклад, картиною на стіні. Картина над ліжком може так само легко завершити кімнату, роблячи узголів'я непотрібним. Щоб додати більше характеру цієї стіни, є також варіант установки двох бра, вибравши ідеальну висоту і кут.

Барвиста картина може додати спальні веселий настрій, щоб відчувати себе комфортно і зручно. Коли інша частина декору є нейтральною і мінімалістською, такий підхід може бути ідеальним.

Аналогічно, кілька невеликих картин можуть бути розміщені на стіні і служити в якості координаційного центру над ліжком. Вони звертають увагу і роблять відсутність головах менш помітними.

Інший варіант - це спроектувати в спальні стіну-акцент. Стіна за ліжком вдало впоралася б з цією роллю. Інший колір фарби або шпалер можуть бути використані в цьому випадку.

Альтернативою стандартного узголів'я може стати панель від підлоги до стелі, прикріплена до стіни. Панель виділяється за допомогою кольору і тонкого малюнка. Сірий, на стіні гармонує з ліжком і килимком.

Можна скористатися стильною ідеєю: створити затишний куточок для ліжка шляхом установки книжкової шафи, який відповідає дерев'яній підлозі і стіні позаду ліжка. Використання деревини є тут ключовим фактором.

Ліжко може бути оформлена красиво парою бра або підвісних світильників. Тут повна гармонія і симетрія, а пара невеликих тумбочок, підтримують цю ідею.

Ліжко зазвичай розташовується біля стіни. Однак це не єдина можливість дизайну спальні. Якщо у Вашій спальні вікна великі і красиві, використовуйте їх максимально. Вікна забезпечують чудовий фон для ліжка, і узголів'я тільки завадило б огляду, тому його присутність не вимагається.

Деякі можуть сказати, що ліжко без узголів'я здається неповною. Але, це, безумовно, не так. Все пов'язано із зовнішнім виглядом і стилем, який Ви віддаєте перевагу. Невелика спальня з мінімалістським і сучасним інтер'єром може виглядати більш просторо, якщо немає головах.


Простота також є ключівим в наступному проекті. Кожна деталь дизайну в цьому випадку грає роль у встановленні простий, сучасної і гостинній атмосфери. Відсутність головах непомітно завдяки синьому стіні-акценту.

При проектуванні стелажа для спальні, дизайнерам вдалося додати інтер'єру дійсно гарний вигляд. Блок обрамляє ліжко, створюючи порожнечу, яка передбачає образ головах. Ця порожнеча насправді робить цей декор завершеним.

При використанні рами для балдахіна над ліжком не обов'язково робити узголів'я. Звичайно, спинки ліжка можуть бути використані в поєднанні з цим типом ліжка. Проте, рами досить, вона виділяється сама по собі, тому узголів'я є чисто естетичним елементом, в якому немає необхідності.

Слід враховувати, що ліжко без узголів'я може виглядати більш зручною. Це той випадок, коли вона має низькі ніжки або матрац поміщений безпосередньо на підлогу.

Освітлення може також відігравати вирішальну роль у встановленні правильного декору і атмосфери в спальні. Тут ліжко без узголів'я, але настінні бра підтримують приємну атмосферу у всьому.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78