Краща технологія для вирівнювання підлоги - суперпiдлога

Суха стяжка Кнауф - це певне підставу, за допомогою якого збирається підлогу. Для цього використовуються гипсоволоконних спеціальні панелі, а засипка з керамзиту застосовується в якості основи, вирівнює підлогу. За допомогою комбінації цих двох структур виходить відмінний рівну підлогу, який необхідно лише покрити фінішним покриттям підлоги.

Дана стяжка підлоги являє собою прямокутні листи, які виходять за допомогою пресування спеціальної суміші. У цю суміш додають певну речовину вузького характеру і трохи макулатури, розпущеної на волокна, а потім розподіляють всю отриману субстанцію по листу.

Процес виготовлення стяжки контролюється досить чітко, оскільки німецький рівень якості незмінно повинен залишатися найвищим.

Технологія укладання сухої підлоги Кнауф наступна:
Першим етапом підготовляється потрібна поверхню. Для цього стару підлогу необхідно демонтувати, а новий уважно вивчити на момент виявлення та усунення наявних недоліків.
Потім слід подбати про гідроізоляцію підстави, тобто захисту його від небажаного проникнення вологи. Щоб цього уникнути, укриваємо підлогу поліетиленовою плівкою. Ну а шви, які будуть з'єднуватися на стиках, необхідно пустити з нахлестом. Після цього по периметру приміщення укладається демпферна стрічка, яку прикріплюють до стін.
Перед тим, як приступити до установки спеціальних напрямних маяків, слід ретельно виміряти перепад висот. І тільки чітко виявивши і прорахувавши цей перепад, можна встановлювати маяки.
Після цього слід приступити до вирівнювання поверхні за допомогою засипки керамзитного гравію, усунувши всі наявні щілини.
Після того, як всі засинали керамзитом, можна приступати до укладання сухої підлоги від фірми Кнауф, а саме спеціальних гіпсоволокнистих плит. Розпочати їх укладку краще від дверей, поступово переміщаючись до дальнього кута приміщення. Пази в цих плитах заливаються клеєм. Ну а той фактор, що плити - це немов конструктор, що має в основі збірки систему шип-паз, укладання відбувається просто, швидко, якісно і без зазорів. Ну а для особливої надійності плити скріплюються ще й саморізами.


Перед остаточною збіркою Кnauf слід прошпаклювати стики.
До недавніх пір кращим варіантом стяжки підлоги вважалася цементно-піщана. Однак мінуси її полягали в тому, що процес укладання підлоги був досить трудомістким і через подібний статі процес ремонту затягувався аж на 21 день, оскільки для того, щоб бетон схопився і став міцним, необхідно було такий тривалий час. З початком застосування стяжки Кнауф подібні незручності зникли.

Основи технології суперпiдлога:
1. Швидкість монтажу. При використанні даного супер-полу істотно економиться час, немає більше необхідності чекати 21 день, а можна відразу на гипсоволоконних листи укладати необхідне підлогове покриття.

2. Значно менше бруду. При монтажі стяжки Кнауф можливо лише невелике осідання пилу на стінах, завдяки чому укладання підлоги можна вже виконувати після того, як ремонт закінчений.

3. Не перевантажує перекриття. Раніше при використанні бетонної стяжки ретельно стежили за тим, щоб її товщина не перевищила 7 см, оскільки навантаження на перекриття виходила досить сильною. При використанні сучасної технології сухої стяжки підлоги навантаження на перекриття істотно знижується, що дозволяє її використовувати практично у всіх житлових приміщеннях.

4. Допомагає приховати комунікації. Використання керамзитного гравію при вирівнюванні дає можливість сховати всі труби, дизайн приміщення завдяки цьому значно поліпшується.

5. Можливість виконання робіт поетапно. При укладанні підлоги бетонною стяжкою потрібно було обов'язково вкластися з усіма роботами в одну добу, інакше результат не був би ідеальним. А вся принадність сухої стяжки полягає в тому, що роботу з укладання підлоги можна проводити поетапно, орієнтуючись виключно на власні сили і запас вільного часу. Дана технологія особливо підходить людям, які роблять стяжку підлоги самостійно.

6. Тепло і звукоізоляція. При укладанні підлоги цементно-піщаною сумішшю відсутній повітряний прошарок між покриттям підлоги і бетоном, через що він не володіє хорошими тепло-і звукоізоляційні властивості, на відміну від суперполя Кнауф.

7. пилоізоляції. При правильному монтажі гіпсоволокнистих листів між ними за технологією залишається зазор, який за допомогою монтажної піни забирається. Це робить полотно цільним і проникнення пилу крізь нього стає неможливим.

8. Економія матеріалів і грошей. Після закінчення монтажу сяжки Кнауф не необхідність у використанні в підставі її фанери, а поверхня не потрібно вирівнювати спеціальними сумішами, тому виникає економія використовуваних матеріалів.

Існують і обмеження у використанні сухої стяжки.

Через те, що цей суперпiдлога важко переносить вологу, його краще не використовувати в санвузлах і ванних кімнатах. Звичайно, як варіант, можна застосувати складну гідроізоляцію після монтажу стяжки Кнауф, але з фінансової сторони це буде не зовсім вигідно. Тим більше, для даних приміщень існують куди більш прийнятні варіанти.

Ціна сухої стяжки залежить від товщини вирівнюючого засипки і вартості спеціальних листів Кнауф.

Втрата висоти при використанні даного статі становить від 4 см, оскільки найтонший шар засипки становить 2 см, ну а товщина самих листів також дорівнює 2 см, в свою чергу, максимальний шар засипки дорівнює 12 см.

Якщо прибирати всі комунікації всередину, то труби необхідно заховати в гофру, і тільки потім засипати керамзитного гравієм товщиною в 2 см.

У сучасній світі хочеться використовувати новітні технології у всіх областях, в тому числі і ремонті, однією з них стане і застосування сухий стяжки підлоги німецької фірми Knauf, що дозволяє економити час, уникати бруду, а головне, що забезпечує відмінне утеплення і шумоізоляцію приміщення, роблячи її лідируючим продуктом в своїй галузі!


pure cambogia ultra
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78