Холодне і тепле при склінні лоджії

Засклення балконів дає унікальну можливість господарям квартири відкрити для себе ще один куточок тепла і затишку, розширити власну житлову площу і знайти місце для розміщення необхідних речей. При покупці квартири ми намагаємося ретельно вибирати майбутнє місце проживання і вигадувати кожен квадратний метр, на якому можливе буде розмістити свою сім'ю. Балкон в цьому випадку сприймається лише як приємне доповнення до нерухомості, що купується і не розглядається в якості додаткових житлових метрів. Але якщо склити утепленим пластиком балкон, то в цьому випадку ви отримаєте можливість суттєво розширити свою квартиру, фактично створивши нову кімнату для проживання.

Звичайно, основний фактор тут був і залишається досить банальним, ця процедура допомагає захистити балкон від снігу, дощу та холоду, суворого вітру і літньої спеки. Ви більше не будете залежати від погоди і в будь-який сезон зможете насолоджуватися відпочинком на власному балконі, що особливо важливо, якщо з нього відкривається прекрасний вид на міські або заміські пейзажі. Багато власників квартир люблять використовувати цю частину житла в якості місця для зберігання тимчасово непотрібних речей, але стикаються з проблемою, коли ці предмети чутливі до холоду. У цьому випадку засклення балконів вирішить ваші проблеми і допоможе розмістити все в необхідному температурному режимі і звільнити кімнати від зайвої захаращеності.

Найчастіше господарі квартири бажають створити в своєму затишному будинку неповторний інтер'єр, дизайн якого розробляють професіонали. У цьому випадку відкритий балкон може порушувати гармонію і внутрішній вигляд своїм зовнішнім виглядом. У той же час, якщо його засклити, то з'являється можливість зробити з нього якесь продовження дизайнерських вишукувань, яке буде вдало доповнювати створювану в процесі переробки або ремонту квартири атмосферу. Також можна спробувати прикрасити балкон квітковими клумбами, що реально зробити тільки при збереженні потрібного температурного режиму і захисту тендітних рослин від примх непередбачуваною в наших широтах погоди.


Засклення балконів проводиться двома принципово різними методами: «холодним», який передбачає алюмінієвий профіль, і «теплим», що використовують тільки ПВХ. При цьому результат, одержуваний власниками квартир, які замовили цю послугу, виходить принципово різний. «Холодне» скління істотно простіше і легше, навантаження на основну плиту балкона мінімальна, тому така конструкція є найбільш популярною. Повітряна перегородка захистить вас від вітру, дощу та інших катаклізмів погоди, буде серйозною перешкодою для різного роду опадів. Єдиний недолік такого виду скління - недостатньо хороша теплоізоляція, у вас вдома буде тепліше, ніж на вулиці, всього на кілька градусів. Тому такий варіант використовується в тих випадках, коли інші варіанти неможливі або балкон використовується не дуже часто.

«Тепле» скління набагато сильніше ізолює від зовнішнього світу, практично на рівні кімнатних пластикових вікон. У такому випадку в рами встановлюють хороші склопакети, які зберігають багато тепла для ваших квітів і комфортного відпочинку. Дозволяючи провести комплексну обробку утеплювачами стін, підлоги і стелі, «тепле» скління фактично дарує ще одну повноцінну кімнату у вашій квартирі. Основна вимога до такого варіанту - це наявність додаткових опор з боків для основної плити або міцного парапету. У крихких і старих будинках такий вид скління не використовується, та й взагалі найчастіше його застосовують при обробці лоджій. Засклення балконів - трудомісткий і важливий процес, тому перед його початком обов'язково потрібна консультація досвідченого фахівця в даній сфері.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78