Дизайн-проект квартири - початковий етап ремонту

Максимально комфортне проживання в квартирі можливо лише в сучасному, до дрібниць продуманому інтер'єрі і спланованому внутрішньому просторі. Цій меті і служить дизайн проект інтер'єру.

Квартира з вільним плануванням надає вам свободу для творчості, можливість реалізувати свої ідеї з облаштування інтер'єру, зробити своє житло максимально затишним і красивим, наблизити його до сучасних стандартів безпеки та комфорту.

Максимально комфортне проживання в квартирі можливо лише в сучасному, до дрібниць продуманому інтер'єрі і спланованому внутрішньому просторі. Цій меті і служать дизайн проекти інтер'єрів. Дизайн-проектом можна назвати початковим етапом перепланування і ремонту квартири. Це своєрідна візуальна модель майбутнього зовнішнього вигляду і варіантів обробки. Саме на стадії проектування ви зможете побачити, як в реальному житті будуть виглядати ваші задумки: чи буде поєднуватися колір дверей з кольором підлоги і меблів, чи вистачить місця для кутового дивана і де розмістити пральну машину. На стадії проектування все можна продумати заздалегідь і при необхідності змінити. А ось пересунути після проведення ремонту вже готову стіну або дверний проріз - завдання непросте, а в деяких випадках практично нездійсненне.

Звичайно, найкраще звернутися до послуг професійного дизайнера, який вам допоможе організувати ваше внутрішнє простір найбільш ергономічно. Послуги студії дизайну вельми дорогі. Однак, ці витрати цілком можуть себе виправдати. Звернувшись до професіоналів, Ви отримаєте дизайн-проект - результат спільної діяльності художників і інженерів, який задовольнить не тільки вас, але і буде відповідати всім сучасним нормам і стандартам якості. Можливість замовити дизайн проект квартири також є в компаніях, що надають комплексні послуги з дизайну інтер'єрів, ремонту і обробці.

Слід пам'ятати, що на ділі так звана вільне планування не завжди дозволяє зробити все, що захочеться, наприклад, зводити стіни або перегородки в будь-якому місці. Буває так, що в документації бюро технічної інвентаризації розташування міжкімнатних перегородок строго регламентовано. А самоуправство може спричинити труднощі з подальшим оформленням нерухомості. Ці моменти слід врахувати на стадії проекту.


Малогабаритна кухня, тісні ванна і санвузол, непродумана планування житлових кімнат - типові проблеми житла в багатоквартирних будинках. Якщо не монтувати міжкімнатну перегородку між кухнею і суміжній з нею кімнатою, можна отримати досить простору і зручну поєднану кухню-вітальню. У такому приміщенні зручно буде і гостей зустріти і проводити час в колі близьких. В цьому випадку слід подумати про зонування об'єднаного простору. Відокремити робочу зону від зони прийому їжі можна, перш за все, перепадами рівня підлоги і стелі, застосуванням різних матеріалів або використовувати ефект освітлення. Можна, якщо дозволяє конструкція будівлі, кухню об'єднати з лоджією.

Якщо розширювати кухню за рахунок площі коридору, то слід акцентувати увагу на виділення вхідної зони не тільки різними за кольором і фактурою оздоблювальними матеріалами, але також і за допомогою декоративної перегородки.

Площа, призначену для комори, можна пожертвувати на користь кухні або ванної кімнати. А якщо при цьому об'єднати ванну і санвузол, то вийде досить просторе приміщення, в якому і джакузі може поміститися, і душова кабіна, і пральна машина.

У будь-якому випадку, такі складні інтер'єрні завдання краще доручити професіоналам. Самостійно вирішити питання планування без належних знань в цій області практично неможливо. Фахівці з дизайну виконають проект з урахуванням всіх Ваших побажань, необхідних технічних рішень і сучасних вимог до якості житла. Ще необхідно пам'ятати, що приступати до перепланування квартири слід тільки після отримання відповідної документації і погоджень, у чому також зможуть надати велику допомогу фахівці.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78