Дитячі ігрові зони в саду: добірка ідей

Дітям зазвичай потрібно безліч різних ігрових зон: власна площадка, затишні куточки для таємничих ігор, зони для гри в розвідників або мандрівників. А іноді їм хочеться розкласти іграшки ближче до літньої гостьовій зоні. Багато місця для ігор можна організувати в саду, гармонійно вписавши їх в загальний ландшафтний дизайн.


Подаруйте дітям шматочок забору
Такий варіант стане справжньою панацеєю, якщо на ділянці є мало привабливі ділянки огорож. Використовувати паркани можна двома способами. По-перше, як дошку для крейди. Діти зможуть і просто помалювати або пограти в хрестики-нулики, так і приміряти роль шкільного вчителя.

Другим способом є перетворення забору в тренажер для скелелазіння. Заняття прекрасно підходить для підлітків. Якщо вздовж паркану розташовується не трав'яна майданчик, а тверде покриття, радимо розкласти мати для пом'якшення ударів при можливому падінні.

Створіть на садовій доріжці ігровий ділянку
Відмінний спосіб організувати гру в класики без виділення додаткового місця в зонах відпочинку. Уклавши бетонні (або кам'яні) плити потрібним чином, ви напевно порадуєте своїх дочок. Цифри можна нанести фарбою або просто намалювати крейдою.

Надайте пісочниці вид природного куточка природи
Найбільш натурально піщану площадку для ігор можна вписати в садовий ландшафт, відмовившись від дерев'яних або пластикових коробів. Затишно розташувалась в оточенні рослин пісочниця не зажадає обов'язкової переробки, коли діти підростуть, хоча її буде неважко пристосувати під місце для гриля або дров'яного вогнища.

Пристосуйте струмок для дитячих ігор
Сьогодні штучний струмки - популярний елемент садового дизайну. Постарайтеся продумати пристрій берегів так, щоб діти могли грати у струмка, запускаючи кораблики або організовуючи морські битви. Низький "наглядова" місток намагайтеся розташовувати над неглибокою частиною потічка, щоб було безпечно впасти.

Віддайте пні в розпорядження дітей
Серед різних ідей використання старих пнів не найгірший варіант - дозволити дітям використовувати їх для ігор. Причому, підійдуть корчі і в глибині саду, і ближче до дому. Дітям вони набагато більше сподобаються як стільців і столиків, ніж пластикові меблі. Корчі можна декорувати різними способами, від розмальовки до музичного декору.

Подумайте про веселу садової скульптури
В глибині саду ви можете віддати перевагу скульптурам, які можуть використовуватися дітьми в своїх іграх. Тварини, будиночки гномів, млини і колодязі, кумедні чоловічки і чарівні персонажі дозволять дітям придумувати гри і складати історії, розвиваючи уяву.

Дозвольте дітям спостерігати за живою природою
Птахи, жуки і метелики приваблюють малюків не менше, ніж ляльки або трансформери. Створіть в саду затишні куточки, де можна спостерігати життя природи. Встановіть ванни для птахів, годівниці, висадіть квіти, які залучають метеликів, і не забудьте поставити зручну лавку або стільці для ваших дітей.

Створіть чарівну країну
Невеликий сад фей або єдиний будиночок гномів в саду, звичайно, з радістю будуть використовуватися для ігор, але куди цікавіше мати ціле казкове царство в саду з маленькими замками, дорогами, незвичайними жителями. Створене з любов'ю чарівне потребуватиме не більше місця, ніж звичайна майданчик, але атмосфера в цій зоні буде більш творчою.

Чим більше у дитини різноманітних ігрових зон в саду, тим ширші навички він здатний освоїти, граючи. І для цього зовсім не обов'язково організовувати окремий майданчик в саду або жертвувати цілісністю ландшафтного стилю.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78