Де краще купити меблі для дому?

Навіть у багатотисячному місті, коли стоїть питання придбання меблів, ви відразу замислюєтеся, де їх купити? Вибрати в найближчому магазині готовий комплект чи виготовити за індивідуальним замовленням у виробника.

Похід в магазин

Перед тим, як вирушати в магазин, ви повинні визначитися з габаритними розмірами майбутніх меблів і кольором. У багатьох містах є як великі меблеві центри, так і спеціалізовані меблеві салони, які торгують певним брендом або певним видом меблів (кухні, вітальні, передпокої, спальні, дитячі меблі, шафи-купе). Виберіть для себе кілька таких магазинів, тому що в одному може бути представлений недостатньо широкий асортимент товару, і іншому – відсутні меблі потрібного вам дизайну, а в якомусь – не підйомна ціна.

Якщо ви вирішили купити меблі в магазині, то можете розраховувати на ряд переваг: як правило, меблі є в наявності і вам привезуть їх, якщо не сьогодні, то на протязі 3-х днів. Ви можете розглянути меблі з усіх сторін саме так, як вони стоятимуть у вас в квартирі. Корпусні меблі комплектуються додатковими модулями і, в принципі, їх можна підігнати до розмірів вашої кімнати. Ви можете взяти товар у кредит. Також ви повинні розраховувати, що крім ціни, яку ви бачите на ціннику, вам доведеться оплатити вартість доставки, додатково підйом за кожен поверх і монтаж меблів. Якщо вас влаштували меблі, ціни на них, якість і додатковий сервіс, то ви досить швидко станете власником прекрасних меблів.

До основних недоліків придбання меблів в магазині можна віднести відсутність можливості поставити бажану фурнітуру (напрямні, доводчики, ручки, ін.). Якщо з'явилося бажання, щось змінити, вам доведеться звертатися в меблеву компанію або робити це самостійно. По-друге – ви можете купити тільки ті меблі, яку вам запропонували і якщо у вас величезна фантазія і наполеонівські плани по дизайну інтер'єру, ви не зможете їх реалізувати в магазинах готових меблів.

Виготовити меблі за індивідуальним замовленням

Якщо ви розумієте, що те оточує вас має відповідати вашій особистості і мати свою індивідуальність, родзинку. Можливо, ви познайомилися з меблями від відомих дизайнерів, але вони вам не по кишені. Якщо ви хочете використати весь корисний простір вашої кімнати або вам потрібні меблі точних розмірів. Чи ви просто не знайшли в магазині потрібних вам меблів. Всі ці та ряд інших важливих причин підштовхують вас до виготовлення меблів за індивідуальним замовленням.
Звернувшись в одну з таких компаній по оголошенню або з інтернету, до вас приїде додому фахівець, зробить потрібні заміри, і ви протягом години-двох зможете передати всі свої побажання з приводу кінцевого продукту, вибрати колір матеріалів і фурнітуру. Залежно від того що ви замовляєте, протягом одного-двох днів ви отримаєте свій дизайн-проект і можна обговорити деталі і нюанси вашого проекту. Після затвердження всіх деталей ви підписуєте договір і оплачуєте аванс. Виробництво займає 5-30 днів, все також залежить від складності виробу, після чого меблі готові до встановлення. При індивідуальному виготовленні меблів, ви можете спростити процес проектування, вибравши в інтернеті з мільйона картинок ті, які ви хотіли б бачити у себе. І ось ви стаєте щасливим власником ексклюзивних меблів.

Останнім часом ціни на індивідуальне замовлення меблів практично дорівнялися до цін фабричних, масових меблів. При можливості, приватний виробник меблів «Сфера Меблі» може зробити ціни нижчі, а величезний вибір матеріалів практично дає можливість зробити шедевр. У будь-якому випадку вибір за вами і вирішити де купити меблі можете тільки ви.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78